Scroll down

Zapowiedzi

Nadchodzące premiery

Arka Noego. Ahoj przygodo

28 czerwca 2024

Przed Wami roztańczona i rozśpiewana wycieczka na łajbie pełnej zwierzaków, z Rafałem Maślakiem, popularnym influencerem i Misterem Polski, który debiutuje w dubbingu.

 

zobacz więcej

Bad Boys: Ride or Die

21 czerwca 2024

Kultowi Bad Boys czyli Mike (Will Smith) i Marcus (Marin Lawrence) powracają w trzymającej w napięciu, pełnej akcji i przezabawnej czwartej komedii z serii. Tym razem jednak role się odwracają – to Mike i Marcus będą poszukiwani przez policję.

 

zobacz więcej

W głowie się nie mieści 2 – 2D dubbing

14 czerwca 2024

W nowym filmie Disneya i Pixara zajrzymy ponownie do umysłu nastoletniej Riley. W kwaterze głównej trwa remont, aby pomieścić nowe emocje. Radość, Smutek, Gniew, Strach i Odraza muszą zmierzyć się z pojawieniem się Niepokoju i innych nowych emocji.

 

zobacz więcej

The Watchers

14 czerwca 2024

Horror fantasy o młodej artystce, która utknęła w irlandzkim lesie, gdzie próbując znaleźć schronienie, zostaje uwięziona z trzema nieznajomymi. W głównej roli zobaczymy Dakotę Fanning.

 

zobacz więcej

Challengers

3 maja 2024
"Challengers" to więcej niż film o tenisie; to głębokie studium relacji, reżyserowane przez Luca Guadagnino ("Tamte dni, tamte noce"). Jego słynne sensualne podejście do tematu zapowiada emocjonujący seans, w którym sport jest tylko tłem dla ludzkich historii.

zobacz więcej