Scroll down

Zapowiedzi

Nadchodzące premiery

Sposób na ducha

27 października 2023

Animowana komedia dla całej rodziny opowiada o duchu, Sir Simonie Canterville, który od 300 lat nawiedza swój dom. Jego rutynę przerywa przybycie nowej rodziny. Z pomocą Virginii, córki nowych mieszkańców, podejmuje próbę złamania klątwy, by odzyskać wolność, ryzykując wieczne uwięzienie.


zobacz więcej

Miało cię nie być

27 października 2023
Humorystyczna i emocjonalna opowieść o konflikcie pokoleń i różnych podejściach do rodzicielstwa, z Borysem i Sonią Szyc w głównych rolach. Sonia za swój debiut zdobyła nagrodę Mastercard RISING STAR na festiwalu Mastercard OFF CAMERA.

zobacz więcej

Psi Patrol: wielki film

13 października 2023
"Psi Patrol" wraca z nowym filmem, gdzie bohaterowie zyskują supermoce dzięki magicznemu meteorowi. Pierwszy film cieszył się dużym sukcesem, przyciągając ponad 1,2 mln widzów. W tej odsłonie, szczeniaki muszą stawić czoła swojemu przeciwnikowi, Humdingerowi, który uciekł z więzienia i planuje zniszczyć miasto.

zobacz więcej

Różyczka 2

27 października 2023
Najnowsze dzieło Jana Kidawy-Błońskiego, to sequel głośnego dramatu z 2010 roku, który zdobył Złote Lwy w Gdyni. Film, zamiast kontynuować losy bohaterów pierwszej części, skupia się na nowej postaci, Joannie, córce Kamili Sakowicz, przedstawiając jej życie i kariery po tragicznym ataku terrorystycznym.

zobacz więcej

Chłopi

13 października 2023
Na tle zmieniających się pór roku i sezonowych prac polowych rozgrywają się losy rodziny Borynów i pięknej, tajemniczej Jagny. „Chłopi” zostali zrealizowani w technice animacji malarskiej, która podbiła serca fanów na całym świecie przy poprzedniej produkcji studia – filmie „Twój Vincent".

 

zobacz więcej

Święto ognia

6 października 2023

Najnowszy projekt nagrodzonej reżyserki Kingi Dębskiej, zdobywczyni dwóch Złotych Lwów na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Film, pełen humoru i wzruszeń, opowiada o miłości, pasji i cenie sukcesu.W obsadzie, m.in. debiutująca Paulina Pytlak, Joanna Drabik, Tomasz Sapryk i Kinga Preis.

 

zobacz więcej