Scroll down

Zapowiedzi

Nadchodzące premiery

Szkoła Czarownic: Dziedzictwo

Lilith (Cailee Spaeny) trafia do nowej szkoły po tym jak przeprowadziła się do domu ojczyma (David Duchovny). Dziewczyna dołącza do grupy nastoletnich czarownic, które eksperymentują z czarami i magią. Początkowa zabawa i ekscytacja nowymi mocami zaczyna przybierać bardzo mroczny obrót.

 

 

 

zobacz więcej

Magiczne muzeum

Film, który w Czechach stał się najbardziej kasową europejską animacją wszech czasów. Inteligentny i energiczny chłopiec wraz ze swoją przyjaciółką Moniką oraz psem, wybiera się do zapomnianego muzeum lalek.

 

 

 

zobacz więcej

Saint Maud

Kolejny horrorowy triumf od studia A24 ("Midsommar. W biały dzień", "Dziedzictwo. Hereditary" i "To przychodzi po zmroku") w diabelnie wizjonerskiej opowieści o opętaniu i zbawieniu.

 

 

 

zobacz więcej

Świąteczna wyprawa Pana Patryka

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, lecz śniegu jak na lekarstwo. Pan Patyk, ożywiony kijek zachowujący się jak chłopiec – fascynuje się wyprawą na biegun Roalda Amudsena i postanawia powtórzyć ten wyczyn.

 

 

zobacz więcej

Mikołaj w każdym z nas 2

Historia o małej wiosce jakich wiele. Lecz tutaj dzieje się coś dziwnego – ludzie zaczynają zapominać… Coraz bardziej i bardziej. W tym roku zapomnieli o tym, że zbliżają się Święta. Tylko Eliza jeszcze pamięta i tylko ona może przywrócić mieszkańcom pamięć o tym pięknym, świątecznym czasie każdego roku.

zobacz więcej

Piękna i rzeźnik

17-letnia Millie Kessler, (Kathryn Newton, „Sąsiedzi”) właśnie próbuje przetrwać ostatni rok w liceum. Ale kiedy zostaje celem seryjnego mordercy, Rzeźnika (Vince Vaughn, "Detektyw"), szkoła staje się najmniejszym z jej zmartwień.

zobacz więcej