Scroll down

Zapowiedzi

Nadchodzące premiery

Luca

25 czerwca 2021

Najnowsza animacja studia Disney/Pixar, której akcja rozgrywa się w pięknym nadmorskim miasteczku na Riwierze Włoskiej. Pełen niezwykłych przygód film opowiada o dorastaniu dwójki przyjaciół.

 

zobacz więcej

W jak morderstwo

25 czerwca 2021

Trzymający w napięciu kryminał spod znaku Agaty Christie i błyskotliwa komedia w jednym. „W jak morderstwo” to świetne kino rozrywkowe z plejadą polskich gwiazd.

 

zobacz więcej

Obecność 3: Na rozkaz diabła

18 czerwca 2021

Najnowsza odsłona kultowej serii filmów grozy, która cieszy się dużym poważaniem wśród horroromaniaków. Fabuła najnowszej części cyklu została zainspirowana sprawą Arnego Cheyenne’a Johnsona. Był to pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych podejrzany o morderstwo, który twierdził, że dopuścił się czynu z powodu demonicznego opętania.

 

zobacz więcej

Tom i Jerry

18 czerwca 2021

Wielki powrót jednej z najbardziej kultowych animacji w historii. Tym razem Tom i Jerry odwiedzają Nowy Jork. Jerry postanawia wprosić się do najlepszego hotelu w mieście, a Tom zostaje zatrudniony, aby się go pozbyć.

 

zobacz więcej

Druga połowa

28 maja 2021

Nowa polska komedia romantyczna, osadzona w świecie sportu. W filmie zobaczymy nie tylko Cezarego Pazurę, Macieja Musiała, Małgorzatę Rozenek-Majdan, ale także gwiazdę polskiego sportu – piłkarza Grzegorza Krychowiaka.

 

zobacz więcej

Nomadland

28 maja 2021
Kobieta po sześćdziesiątce wybiera wędrowne życie współczesnego nomady, po tym jak w wyniku recesji straciła swój dobytek. Zdobywca dwóch Złotych Globów oraz Złotego Lwa dla najlepszego filmu na 77. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.

zobacz więcej

Godzilla vs. Kong

11 czerwca 2021

Długo wyczekiwane starcie dwóch legend pod tytułem Godzilla vs. Kong w reżyserii Adama Wingarda. Pojedynek dwóch legendarnych przeciwników w spektakularnej batalii, której stawką są następne stulecia zagrożonego świata.

 

zobacz więcej

Sweat

18 czerwca 2021
Poruszający i wyrazisty portret polskiej influencerki. Niezwykle współczesny film o nowym rodzaju samotności w czasach social mediów. Jedyna polska fabuła, która znalazła się w oficjalnej selekcji ostatniego Festiwalu Filmowego w Cannes.

zobacz więcej

Jeźdźcy sprawiedliwości

Nowy film zdobywcy Oscara Andersa Thomasa Jensena, reżysera wielokrotnie nagradzanych przez publiczność „Jabłek Adama”, to trzymające w napięciu skandynawskie kino sensacyjne, w którym nie brak ciętego humoru i w którym nic nie dzieje się przypadkiem.

 

 

 

zobacz więcej