Scroll down
Very latest

Wydarzenia

Główna

Kot w butach: Ostatnie życzenie

Kot w butach po raz pierwszy pojawił się w nominowanym do Oscara® filmie „Shrek 2” z 2004 roku i od razu stał się światową sensacją. Wystąpił potem w dwóch innych sequelach „Shreka” oraz w swoim własnym filmie, a także w wielu filmach i serialach telewizyjnych DreamWorks Animation. Filmy o Shreku i Kocie w butach zarobiły łącznie ponad 3,5 miliarda dolarów na całym świecie.

Po raz pierwszy od ponad dziesięciu lat DreamWorks Animation przedstawia nową przygodę w świecie Shreka.

Oto zuchwały złodziejaszek Kot w butach odkrywa, że jego pasja do ryzyka i lekceważenie zasad bezpieczeństwa są tragiczne w skutkach. Kot zmarnował już osiem ze swoich dziewięciu żyć, a w dodatku po drodze stracił ich rachubę. Kot wyrusza więc na niezwykłą wyprawę. Udaje się do Czarnego Lasu, by znaleźć mityczną Gwiazdkę z nieba, która spełnia życzenia. Kot chce ją prosić, by przywrócono mu utracone życia. Ale ta wyprawa jest bardzo niebezpieczna, więc mając już tylko jedno życie, Kot musi upokorzyć się i poprosić o pomoc swoją dawną partnerkę i rywalkę: urzekającą Kitty Kociłapkę. W wyprawie tej Kot i Kitty będą mieli nieoczekiwanego pomocnika – niewielkiego, gadatliwego i stale radosnego kundelka o imieniu Perrito.

W poszukiwaniu Gwiazdki nasza trójka bohaterów będzie musiała stale wyprzedzać o krok innych chętnych na gwiazdkowe życzenia: Złotowłosą i trzy misie z rodziny przestępczej, niejakiego Jacka Placka, a także przerażającego łowcę nagród – wielkiego, złego Wilka.