Scroll down
Very latest

Wydarzenia

Główna

“Holiday” – polskie małżeństwo na Bali

Wymarzona egzotyczna wycieczka do słonecznego raju na Bali w Indonezji przejdzie najśmielsze oczekiwania i odmieni życie pary, która na nowo chce odnaleźć swoje szczęście. Reżyserii podjął się Paweł Ferdek – nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej twórca obrazu „Ki” z Romą Gąsiorowską.

Choć Bali to niewielka indonezyjska wyspa, przed pandemią przyjeżdżało tam co roku około 6 milionów turystów. Tropikalna lokalizacja porośnięta polami ryżowymi, pełna hinduskich świątyń i życzliwych ludzi, przyciągała rosnące grupy tych, którzy szukali wypoczynku i relaksu wśród oszałamiającej roślinności i czynnych wulkanów. Pośród nich znaleźli się bohaterowie filmu „Holiday”.

Tomek i Kasia, na co dzień zmęczeni pracownicy korporacji, postanowili poszukać wytchnienia na drugim końcu świata. Wybrali egzotyczny kierunek z misją zatroszczenia się o swój związek i rozpoczęcia starań o dziecko. Wyprawa potoczyła się jednak nie tak, jak planowali – w trakcie ich wędrówki na wulkan Agung wydarzyło się coś, co sprawiło, że czas nagle przyśpieszył, napięcie zaczęło szybko rosnąć, a atmosfera tajemnicy gęstnieć. Niespodziewane zmieniło to oblicze ich wyjazdu, zmieniło również ich samych. Wyprawa do Indonezji okazała się wyjazdem, który zrewolucjonizował wszystko. Jak do tego doszło i co właściwie stało się na Bali? I czy można znaleźć siebie na końcu świata?